Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji z gwarancją Mielec.

Nasze metody to gwarancja skuteczności.

Czy wiesz że podczas użytkowania klimatyzacji w układzie chłodzenia powstają groźne dla zdrowia chorobotwórcze bakterie i grzyby ?  W skrajnych przypadkach może to być Legionella.
%Mycie %Mielec
W czasach gdzie w samochodzie spędzamy sporą ilość czasu, w szczególności latem gdzie klimatyzacja uprzyjemnia nam podróż. Wilgoć wydobywająca się z klimatyzacji doprowadza do powstawania różnego typu alergenów, które rozsiewane są po całym wnętrzu pojazdu. Jedynym sposobem zapobiegania nieświeżego powietrza wydobywającego się z kratek nawiewowych pojazdu jest regularne odgrzybianie systemu klimatyzacji. Minimum raz w roku.
( Prawidłowo raz na 6 miesięcy.)
%Mycie %Mielec
Samo ozonowanie klimatyzacji jest niewystarczającym zabiegiem podczas usuwania nieprzyjemnego zapachu. Tylko czyszczenie chemiczne zapewni skuteczną dezynfekcję całego układu chłodzenia.Taka czynność zapewni nie tylko świeżość wydobywającego się powietrza z kratek nawiewowych,a zarazem obniży temperaturę chłodzenia.Co sprawi że chłodzenie będzie prawidłowe.Każdy układ klimatyzacji w samochodzie wymaga specjalistycznego czyszczenia minimum raz w roku.Kolejnym krokiem jest regularna wymiana filtra kabinowego. Z reguły odbywa się to podczas czyszczenia układu chłodzenia. Nasza firma zawsze doradzi jaki rodzaj filtra wybrać, aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza.Tylko profesjonalne wykonanie usługi gwarantuje sprawne działanie klimatyzacji w najbardziej upalne dni.

Nasza metoda to nie tylko ozon.

   • Czyszczenie kratek nawiewowych.
   • Czyszczenie parownika pojazdu pod ciśnieniem.
   • Sterylizacja parownika wysoką temperaturą.
   • Sterylizacja wysokim stężeniem ozonu.
   • Sprawdzanie wydajności chłodzenia.( pomiar temperatury)
   • Cena kompleksowej usługi wynosi 120 do 150 zł.  Gwarancja.
   •  Mobilny Serwis klimatyzacji od 100 zł. Usługa łączona. Serwis + czyszczenie klimatyzacji, -10% na serwis klimatyzacji.
   • Dezynfekcja kabiny samochodu środkami bakteriobójczymi oraz grzybobójczymi 50 zł.
   • Czyszczenie klimatyzacji domowej biurowej typu SPLIT  cena od 150 –  200 zł.

 

Tylko takie zabiegi zapewniają skuteczną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem  z kratek nawiewowych.

Dbasz o klimatyzację dbasz o własne zdrowie.

Czyszczenie klimatyzacji, z pozoru prosta usługa, a nastręcza wielu kłopotów  warsztatom zajmujących się czyszczeniem klimatyzacji.

%Mycie %Mielec

Sposobów czyszczenia  klimatyzacji jest kilka. Począwszy od ozonowania, po metody ultra dźwiękowe . Nie mówiąc o piankach aplikowanych w nawiewy.  Czy skuteczność jest wystarczająca ?
Czy po ozonowaniu, lub zastosowaniu metody ultra dźwiękowej wydobywa się brzydki zapach z twoich kratek nawiewowych ?  Lub pojawia się po krótkim okresie czasu?  Jeśli tak to w twoim układzie chłodzenia nadal znajdują się bakterie, pleśń, oraz grzyby.Powodujące alergie oraz choroby.  Takie metody to tylko tuszowanie zapachu, a nie usuwanie przyczyny.
Najnowocześniejsze metody odgrzybiania klimatyzacji a zarazem niesamowicie skuteczne to usuwanie przyczyny a nie maskowanie brzydkiego zapachu.
Taką metodą jest czyszczenie parownika klimatyzacji pod ciśnieniem 8 barów.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich detergentów, wiedzy,odpowiedniego sprzętu. jest możliwe wyeliminowanie w 100%  brzydkiego zapachu wydobywającego się z kratek nawiewowych. Z układu klimatyzacji po czyszczeniu klimatyzacji nie ma wydobywać się żaden zapach. Klimatyzacja nie ma pachnieć !!!  Po odgrzybianiu klimatyzacji cieszymy się czystym, świeżym powietrzem. Wolnym od bakterii oraz grzybów.
Czasochłonność usługi całkowitego odgrzybiania klimatyzacji to ok 1,5 godź.
W zależności od zabrudzenia, oraz marki pojazdu..
Dajemy gwarancję skuteczności, naszej metody czyszczenia klimatyzacji.
Zaufaj specjalistom.

TO MY WYZNACZAMY STANDARDY.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net